Все Отели группы:  Шовген  Туфан – Булут

Блог

29 Temmuz 2019

Maykop City Hotel

Sizlere % 100 müşteri memnuniyeti hizmeti vermek üzere 2014 yılında yola çıktık. İlk yılımızda 3 oda, 2015’te 6 oda hizmet verdik. 2015’ten sonraki yıllarda kapasitemizi sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için 10 ve üzeri olarak planlamaktayız.

Globelleşen dünyadamızda ihtiyaçlar sınırsız, kaynaklar sınırlı olduğundan müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için ara konseptlerle odalarımızı şekillendiriyoruz. İlk başta oda içerisinde yatak konsepti olan hostel ve daha sonra gelişen ihtiyaçlara göre 4 yıldız otel odası ve günlük ev çözümleri üretebilmekteyiz. Hali hazırda konaklama yerlerimizin ekonomik ihtiyaçlara göre değişen özellikleri: televizyon, klima, duş, tuvalet, oda büyüklüğü, kilitli dolap, emanet kasası. Tüm ekonomik ihtiyaçlara cevap verebilmek için farklı konseptlerimizle hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

2015 ve 206 yıllarında Booking.com tarafından Maykop ve civarında en iyi gastinitsa olarak seçildik. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Tek kişilik, iki kişilik, dört kişilik, altı kişilik ve sekiz kişilik ekonomik odalarımız mevcuttur. Öğrenci grupları, sporcu grupları ve çalışanlara özel fiyatlarımız için bizimle iletişime geçiniz.

Maykop’taki Durağınız

Maykop şehrinde sadece konaklama hizmetinden daha fazlasını mı arıyorsunuz? Sizlere konaklama, restorant, ulaşım ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz. Evraklarınız resmi olarak yapılmakta, sorunsuz konaklamanız için tüm işlemler dikkatlice hazırlanmaktadır.

Profesyonel veya Ekonomik

Maykop seyahatinizi beraber planlayalım. Bize iletişim bölümünden telefon numaranızı gönderin. Whatsapp veya istediğinz iletişim yoluyla sizlere ulaşalım. Tercihiniz bizim için önemli.

Konaklamadan Daha Fazlası

Şehrimizdeki ilginizi çekecek noktalara sizi ulaştırmak için hazırız. İster sıcak su kaynakları, ister iş gezisi için fabrikalar. Müzeler ve Harika Мыекъуапэ dağ turları sizleri bekliyor.

Maykop Oteli

Maykop oteli, Adıge Cumhuriyeti’nde bulunan Maykop şehrindeki otelleri ifade etmektedir. Maykop, Rusya’ya bağlı Adıge Cumhuriyeti’nin başkenti konumundadır. Nüfusun %72’sini Rusların oluşturduğu şehir pek çok savaşa tanıklık etmiş ve pek çok tarihi dokuyu bünyesinde bulundurmaktadır. Kentin kalan kısmını ise Ermeniler, Tatarlar, Ukraynalılar ve Rumlar oluşturuyor. Kuzey Kafkasya’nın en nadide şehirleri arasında yer alan Maykop, her yıl pek çok turisti ağırlıyor. Dolayısıyla Maykop otelleri, yıl içerisinde pek çok kişi tarafından aranıyor ve tercih ediliyor. Peki, Maykop’a gelen turistler Maykop otelleri arasından tercih yaparken nelere dikkat etmelidir? Gelin hep birlikte cevaplayalım…

Maykop Oteli Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maykop otellerinde rezervasyon yaparken dolandırılmamanız ve güvenli bir şekilde otelde konaklayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaları aşağıdaki gibi sıralayabilmek mümkündür.

  • Tercih edeceğiniz otelin güvenilir olup olmadığı ile ilgili detaylı bir araştırma yapmalısınız. Bu araştırmanızı internet üzerinden otelde kalan kişilerin yorumlarını okuyarak yapabilirsiniz. Böylelikle otel hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
  • Tercih edeceğiniz otelin konumuna dikkatli bir şekilde bakın. Maykop şehir merkezinde bir otel tercih ederek, Maykop gezilecek yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Maykop’ta otel araştırması yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise otellerin fiyatlandırılmasıdır. Bu konuda çeşitli sitelerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle en uygun oteli en iyi fiyatlar ile bulabilirsiniz.
  • Tercih edeceğiniz otelin sizlere sunduğu hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyin. Kahvaltı, akşam yemeği gibi hizmetlerin fiyata dahil olup olmadığını inceleyerek otelde bir sürprizle karşılaşmayı önleyebilirsiniz.
  • Tercih edeceğiniz otelin ödeme seçeneklerini kontrol edin. Otelde ödeme imkanı var mı, online ödeme de ekstra indirim sağlanıyor mu gibi konularda bilgi sahibi olarak en iyi şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Otel rezervasyonu yaptıktan sonra iptal edebilme imkanının olup olmaması bir otelin tercih edilmesinde ki en önemli nedendir. Otelin iptal güvenceli olup olmadığına mutlaka bakmalısınız.

Maykop Otellerinde Fiyat Skalası

Maykop otellerinin fiyat skalası ile ilgili net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Maykop’ta bulunan otellerin hizmet standartları, konumu, kalitesi fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Bu doğrultuda Maykop otellerinin fiyatları ile ilgili en net bilgiye detaylı bir araştırma konusunda ulaşabilirsiniz.

В зимние месяцы  температура воздуха  обычно держится выше нуля. Однако в некоторые годы бывает так, что температура опускается ниже нуля. Средняя температура воздуха для летних месяцев составляет 40 градусов по Цельсию.  Замёрзнув во время прогулки в горах, город встретит вас более тёплой атмосферой. Например, тогда, как в горах идёт дождь и прохладно,  в городе температура  будет показывать  30 градусов. В городе есть железнодорожный и автовокзалы, соединяющие Майкоп ежедневными рейсами с  такими крупными городами, как Краснодар, Махачкала и Москва. Кроме этого, в последующие годы планируется открытие 1 международного и 1 военного аэропорта. Майкоп не отличается большим разнообразием ночной жизни, но вы можете приятно провести время в кальянных, в барах или всемирно известном Mcdonalds. Кроме этого, можно посоветовать пиццерии XL, Dodo и Сицилия, где готовят очень вкусную пиццу.

В столице республики Адыгея  Майкопе проживает около 150 тысяч жителей. Окрестности города окружены природными красотами и горами, растянувшимися на расстояние около 200 км. Самые знаменитые  горные вершины этой местности: Гора Фишт, Гора Оштен, Гора Пшеха-Су, Гора Монах, Скала Чертов палец, Хребет Каменное море, Гора Трезубец, Гора Большой Тхач, Скала Нагой-Кош.  Даже в летние месяцы в горах днём бывает прохладно, а вечером холодно. Как правило в мае и июле погода бывает дождливой. После горной прогулки вы можете переночевать в Майкопе, где есть возможность остановиться в одной из 14 гостиниц Майкопа. Осенью и весной уровень заполняемости  гостиниц составляет 40%. В Майкопе есть варианты размещения в бюджетных гостиницах, одной из них является Майкоп Отель & Хостел Сити  в категории гостиница в майкопе недорого.

Когда речь идёт о Майкопе, то , к сожалению, следует сказать, что многие из гостиниц не работают или находятся в плачевном состоянии. Единственный 4х звёздный отель  предлагает очень высокие цены.  Но гостиницы майкопа Майкоп Отель & Хостел Сити  представляет собой вполне бюджетный вариант. Одно- или двухместный номер стоит 1400 рублей.  По оценкам на сайте Booking.сом  вы поймёте, что это одна из самых любимых постояльцами гостиниц.  Находясь здесь, вы можете заказать пиццу с доставкой. Некоторые  фирмы принимают заказ от 500 рублей, но в среднем стоимость пиццы составляет 300 рублей. Использовать такси во время прогулок по Майкопу  вполне экономично: при поездке из одного конца города в другой  вы заплатите максимум 150 рублей. Самые крупные городские фирмы, предлагающие услуги такси: Магнит, Red такси и Максим такси. Самую лучшую навигацию по городу предлагает  навигация Google.

 

ГОСТИНИЦА , ,